عسل طبیعی اکلیل

عسل طبیعی اکلیل

13
کالا
696
بازدید
41
مشتری

شرکت تولید و پخش عسل اکلیل در زمینه تولید عسل ارگانیک طبی و فرآورده های وابسته اشتغال دارد. عسل اکلیل با تولید انواع عسل‌های ممتاز و منحصر به فرد اقلیم‌های گوناگون کشور ایران به منظور مصارف طبی و درمانی فرآوری بهداشتی و سالم بهره می‌جوید. عسل اکلیل به منظور درمان انواع بیماریها و اختلالات جسمی و روانی از عسل و فرآورده های گوناگون سود می‌جوید. افراد سالم نیز می‌توانند به منظور پیشگیری از ابتلاء به آسیب های خاص جسمی و روانی و تقویت سیستم ایمنی و سیستم اعصاب خود از کلیه محصولات و فرآورده های عسل اکلیل بهره گیرند.

مشتریان داخلی عسل اکلیل همواره از فرآوردهای این شرکت رضایت کامل داشته و عسل اکلیل با هدف توسعه بازار خود اقدام به صادرات عسل اکلیل به کشور عراق به ویژه استان کرکوک و کشورهای عربی خلیج فارس نموده است. عسل اکلیل همچنین مشتریان متعددی در کشورهای اروپایی داردو بر این اساس صادرات عسل اکلیل به اروپا با اقبال خوبی روبرو بوده است.عسل اکلیل دارنده کلیه کدهای مربوط به بهداشت وگواهینامه های کنترل کیفیت و برگه های آزمایشی و تأییدیه های مرتبط می باشد. شایان ذکر است که برند عسل اکلیل تحت لیسانس صنعت غذایی حلال می باشد. 

نقوم الآن بتصدير أجود أنواع العسل إلى كركوك العراق بكميات كبيرة. لدينا أيضًا العديد من العملاء في الدول الأوروبية الذين يريدون عسلنا. جميع عسلنا لها علامات الجودة وأوراق المختبر الصالحة. إذا كنت ترغب في التعاون ، تواصل معنا من خلال الرقم التالي.

00989128895403+