بوتالی

بوتالی

6
کالا
709
بازدید
41
مشتری

شرکت مهندسی کاران تهویه ، تولید کننده سیستم های تهویه مطبوع با برند بوتالی ، به صورت تخصصی در زمینه تهویه مطبوع ، به عنوان نمایندگی فروش و خدمات برند های معتبر در ایران در سال 1385 آغاز به کار نمود .سپس با شروع تحریم ها و کمبود کالاهای خارجی و در نتیجه افزایش قیمت شدید آنها، اقدام به تولید سیستم های تهویه مطبوع نمود که در این سالها با توجه به کیفیت و افزایش بهینگی در طراحی و ساخت و خدمات پس از فروش در سراسر ایران،پاسخگوی نیاز مشتریان بوده است .همچنین این شرکت با توجه به نیاز روز افزون جامعه ایرانی به کاهش مصرف انرژی علاوه بر ارا ئه خدمات مهندسی و منحصربه فرد ، با کیفیت ترین سیستم های تهویه مطبوع را به مشتریان خود ارائه می دهد.

چشم انداز شرکت تمرکز بر نیازهای مشتریان به معنی توجه به کیفیت محصول و ارائه خدمات به مشتریان است. هر سازمان مشتری گرا باید به این دو نكته مهم توجه نمایند. بسیاری از سازمان ها و شرکت ها که قبلا از نظر تكنولوژی، اندازه و یا قیمت پایین همیشه پیشتازبوده اند, اکنون با توجه به کیفیت محصول و نوع ارائه خدمات به مشتریان در حال رقابت هستند.

چشم انداز این شرکت با تلاش شبانه روزی و تمرکز بر حفظ کیفیت و افزایش بهینگی در طراحی و ساخت پاسخگوی بسیاری از نیاز مندیهای پروژه ها در کشور و خارج از کشوری باشد . با توجه به برنامه ریزی ها وتداوم بر اصل مشتری مداری امیدواریم به این پیشرفت برسیم .

دریافت کاتالوگ شرکت