السا موتور

السا موتور

103
کالا
6357
بازدید
41
مشتری

شرکت الکتروسامانه الوند(السا) با هدف بالا بردن سطح دانش ساخت سامانه‌های الکترومکانیکی و همچنین عدم وابستگی صنایع داخل به کشورهای خارج و ایجاد اشتغال، با تکیه بر دانش فنی و تجربه متخصصین بومی، در زمینه تولید انواع الکتروموتورهای مورد نیاز در صنایع کشور و به طور خاص سیستم‌های تهویه مطبوع و نیز تولید انواع فن‌های سانتریفیوژ(فوروارد، بکوارد و پلاگ‌فن) و همچنین فن های محوری در شهر صنعتی گلپایگان تاسیس گردیده است.این شرکت فعالیت خود را با تولید الکتروموتورهای AC از توان 17 تا 450 وات بر اساس تعداد دور و ابعاد مورد درخواست مشتری به صورت تک‌شکفت و دوشفت(جهت استفاده در انواع فن‌کوئل‌ها و دیگر صنایع)و همچنین تولید فن‌های یوتیلیتی جهت استفاده در کلیه دستگاه‌های تامین‌کننده هوای مثبت و منفی از قبیل اگزاست‌فن‌ها و هواسازهای صنعتی و... آغاز نموده است.

محصولات شرکت الکتروسامانه الوند با برند "السا" با رعایت استانداردهای جهانی قابل رقابت با نمونه‌های مشابه داخلی و خارجی به بازار مصرف عرضه می‌شوند.این شرکت امیدوار است با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌ها بتواند در کاهش مصرف انرژِی گام بزرگی بردارد. کلیه محصولات این شرکت دارای استانداردهای CE اروپا، ISO9001-2015، ISO18001-2007، ISO 14001-2015 می‌باشند.

برخی ازمشتریان الساموتور، شرکت‌های دماوند، تهویه اروند، سرماآفرین، تهویه و... می‌باشد.

این شرکت جزو اولین تولید کننده های الکتروموتور برای فن کوئل و داکت اسپلیت است  و با دانش و تجربه توانسته است محصولاتی که وارداتی بودند را بومی سازی نماید.

گلپایگان- شهرک صنعتی گلپایگان- خیابان تلاش -شماره 156
ارسال پیام
محصولات شرکت